Hurtownia zabawek i akcesoriów dla dzieci A&S Sp. z o.o.

Warunki współpracy

Oferta współpracy z hurtownią hurt.linkbaby.pl skierowana jest dla firm zarejestrowanych oraz aktywnych na rynku polskim oraz zagranicznym (szczególnie partnerzy z Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowacji, Czech oraz krajów Europy Zachodniej). Oferowane przez nas produkty mogą być sprzedawane w dowolnym kanale sprzedaży internetowym oraz stacjonarnym.

Aby rozpocząć współpracę i zostać naszym Partnerem, należy zarejestrować się w naszym serwisie pod adresem hurt.linkbaby.pl. Po weryfikacji danych z chwilą aktywacji konta Partner może rozpocząć zakup i sprzedaż oferowanych przez nas produktów.

ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW NA PLATFORMIE ALLEGRO.
Wszelkie prawa do zdjęć i opisów są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawa o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz.83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170.Wyjątek:Jeżeli prowadzisz sklep internetowy bądź sprzedaż na innej platformie możesz wykorzystać Nasze zdjęcia i opisy po uprzednim wyrażeniu zgody przez administratora.

Integracja
Jeżeli są Państwo zainteresowani integracją i wymianą informacji za pomocą plików xml bądź csv prosimy o kontakt pod adresem tomek@linkbaby.pl

Cenniki oraz dostawy
  • wszelkie informacje odnośnie cen, stanów magazynowych produktu dostępne są na bieżąco po zalogowaniu się do platformy po adresem hurt.linkbaby.pl
  • zdjęcia produktów oraz opisy produktów można pobrać bezpośrednio ze strony hurt.linkbaby.pl po zalogowaniu.
Jeżeli wymagane jest więcej zdjęć lub szerszy opis produktu, jest on dostępny na stronie http://zakupy.linkbaby.pl po wpisaniu w wyszukiwarkę nr katalogowego danego produktu, np. M7930; 39829; KP4069 itp.

Faktury i należności
Faktura generowana jest po zrealizowaniu wysyłki i przesyłana na adres Partnera mailem.

Forma dostawy (wysyłki)
Dostawa na magazyn partnera (wysyłka do Państwa magazynu)

1. Przelew
Przy wybraniu tej opcji, konieczne jest zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie przed wysyłką towaru. Dopuszczamy wysyłkę towaru po przesalaniu do nas potwierdzenia elektronicznego złożenia przelewu bankowego na adres agata@linkbaby.pl. W tytule maila proszę wpisać: "zamówienie hurt oraz nr zamówienia"

2. Pobranie
Przy wybraniu tej opcji zamówienie przechodzi automatycznie do realizacji, płatności dokonują Państwo przy odbiorze kurierowi.

3. Odbiór własny
Przy zamówieniach od 2.000 zł netto mogą Państwo wybierać opcję odbiór własny. Odbiór będzie możliwy w następnym dniu roboczym od dnia złożenia takiego zamówienia.

Dropshipping (wysyłka do klienta docelowego): Usługi dropdhippingu (wysyłka towaru na wskazany adres klienta, który jest klientem Partnera) dokonujemy pod warunkiem poprawnie opłaconego przelewu przez Partnera oraz wskazania poprawnego adresu klienta. Nie wysyłamy produktów do klienta końcowego za pobraniem.

Cennik
Ceny produktów widoczne są po zalogowaniu.

Składanie zamówień
Prosimy o rozsądne i przemyślane składanie zamówień (weryfikacja poprawności adresu i ewentualnych kwot pobrania), edycja złożonego zamówienia nie jest możliwa.

Informacje o wysyłce.
Informacje o poszczególnych statusach otrzymują Państwo na e-mail, natomiast numer listu przewozowego można sprawdzić logując się do Państwa panelu klienta w zakładce "zamówienia" przechodząc na konkretne zamówienie.

Regulamin, reklamacje, zwroty.
Wszelkie informacje dostępne do pobrania na stronie hurt.linkbaby.pl

Kontakt
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@linkbaby.pl